previous arrow
next arrow
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Ladiko

Pláž Ladiko, kterou najdete na východním pobřeží asi 3 km od střediska Faliraki a cca 15 km od hlavního města Rhodos. Je to další z velmi krásných pláží na Rhodosu. Toto idylické místo se vyznačuje malými písečným a oblázkovými plažemi, smaragdovou vodou, výhledem na zelené kopce a omamnou vůní borovic.

LadikoNa své si zde přijdou také sportovci, kteří zde mohou při potápění a šnorchlování objevovat tajemství podmořského života. Kotví zde několik plachetnic, které je možné si pronajmout na projížďku. Kousek nad pláží je malá taverna. Přímo na pláži je možné si pronajmout lehátka a slunečník. Případně můžete využít k opalování některou ze skalních plošin. S pozvolným vstupem do moře je tato pláž vhodná i pro rodiny s dětmi.

K pláži se dostanete po hlavní silnici na východním pobřeží. Když pojedete od severu odbočíte vlevo asi 400 m za benzínovou pumpou BP za Faliraki. Po 1 km dojedete k pláži Ladiko a po dalších asi 500 m se dostanete k pláži Anthony Quinn, které je hned v sousední zátoce. Obě pláže jsou opravdu nádherné. Doporučuji tato místa o dovolené na Rhodosu jednoznačně navštívit.

 

 

Napsat komentář