Pštrosí farma

Na ostrově Rhodos se nachází největší pštrosí farma Řecka. Nachází se ve vnitrozemí cca 20 km od hlavního města. Nedaleko leží také Údolí motýlů.

Jedná se v podstatě o malou zoologickou zahradu. Najdete tu totiž nejen pštrosy, ale spoustu dalších zvířat. Najdete zde mimo jiné některé zástupce ptačí říše, např. pestrobarevné papoušky. Kromě ptáků tu můžete vidět také srny, jeleny, velbloudy, poníky. osly, kozy, divoká prasata, králíky a spoustu dalších. Pro děti je tu malé hřiště. V malém stánku s občerstvením můžete ochutnat pštrosí speciality.

Pštrosí farma je otevřená každý den od 9:00 do 19:30. Vstupné je 4,50 Euro pro dospělé a 2,50 Euro pro děti.  Z návštěvy budou mít radost nejen Vaše ratolesti, ale fascinovat bude i Vás.

Napsat komentář

Napište nám své zkušenosti, zážitky či otázky k tématu dovolená na Rhodosu. Příspěvky schvalujeme každý den. Pole označená * jsou povinná.

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Partneři TOPlist TOPlistCZIN.euDoporučujeme.info | Premium katalog